manutd.com

Sytuacja kadrowa przed starciem z Omonią Nikozja

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Erik ten Hag w rozmowie z klubowymi mediami postanowił ujawnić najnowsze wieści z szatni pierwszego zespołu Manchesteru United. Kilku zawodników seniorskiej drużyny nie pojawiło się na poniedziałkowym treningu.

Na wspomnianym treningu zabrakło Raphaela Varane’a, Aarona Wan-Bissaki, Harry’ego Maguire’a oraz Donny’ego van de Beeka. Brak czterech zawodników na pewno skomplikuje dobór kadry meczowej na nadchodzący mecz Ligi Europy.

– Jutro również nie będą dostępni – stwierdził Erik ten Hag.

– Tak, wierzymy, że Raphael [Varane] wkrótce wróci do gry. Nieobecność Harry’ego [Maguire’a] może nieco dłużej potrwać. Co do dwóch pozostałych to nie mogę powiedzieć, kiedy mogą wrócić.

Według Ten Haga obecni na treningu zawodnicy spisali się naprawdę dobrze. Po powrocie Rashforda oraz Martiala holenderski szkoleniowiec ponownie ma więcej opcji w kwestii doboru formacji ofensywnej na nadchodzący mecz w europejskich rozgrywkach.

Wieści z obozu Omonii

Brazylijski skrzydłowy Bruno powrócił w ostatnich dniach do formy, więc na pewno będzie stanowić zagrożenie dla bramkarza Manchesteru United.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze