manutd.com

Man Utd zaliczył dodatkową sesję treningową na Cyprze

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Piłkarze seniorskiego zespołu wraz ze sztabem szkoleniowym po meczu z Omonią Nikozja nie udali się od razu do Anglii. Manchester United zaliczył dodatkowy trening na Cyprze, aby przygotować się w odmiennych warunkach do nadchodzącego starcia z Evertonem.

Normalnie piłkarze pierwszej drużyny udaliby się od razu po spotkaniu w Lidze Europy do Anglii. Jednak Erik ten Hag podjął decyzję, że jego zespół pozostanie na Cyprze nieco dłużej, aby zaliczyć sesję treningową w tamtejszych warunkach.

Kadra powołanych zawodników została podzielona na dwie grupy. 10 zawodników, którzy zagrali od pierwszych minut w meczu z Omonią Nikozja plus Marcus Rashford, który zdobył dwie bramki w tym spotkaniu. Ci gracze skupili się na regeneracji.

Natomiast Tyrell Malacia, Fred, Scott McTominay, Anthony Martial oraz sześciu pozostałych zmienników udało się na trening, który odbył się na AEK Arena. Pomimo wysokiej temperatury zawodnikom udało się ukończyć swoje sesje, które miały ich przygotować do nadchodzącego meczu z Evertonem.

Tagi: , ,

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze