manutd.com

The Athletic: Michael Carrick rozważa wznowienie kariery trenerskiej

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Laurie Whitwell z The Athletic donosi, że Michael Carrick nadal nie jest pewny, czy chciałby wznowić swoją trenerską karierę. Aktualnie o byłego członka sztabu szkoleniowego Manchesteru United zabiegać ma Middlesbrough.

Michael Carrick objął Manchester United po zwolnieniu Ole Gunnara Solskjaera, lecz wraz z ogłoszeniem zatrudnienia Ralfa Rangnicka w roli tymczasowego szkoleniowca, zdecydował się odejść z klubu. Anglik udzielił wtedy emocjonalnego wywiadu, a swoją decyzją zaskoczył kolegów ze sztabu szkoleniowego oraz piłkarzy w szatni.

Od tamtego momentu były pomocnik „Czerwonych Diabłów” nie podjął się pracy w nowym klubie. We wspomnianym wywiadzie zapowiedział on, że po długiej nieprzerwanej przygodzie na Old Trafford chce zrobić przerwę, aby skupić się na życiu rodzinnym.

Według The Athletic Carrick otrzymać miał w ostatnim czasie ofertę z Middlesbrough, lecz nadal nie jest pewny, czy chce wrócić do kariery trenerskiej. Anglik miał być z synem na ostatnim spotkaniu Manchesteru United z Evertonem, który rozgrywany był w Liverpoolu.

Oprócz tego po odejściu z Old Trafford otrzymał on oferty z takich zespołów jak Blackburn Rovers oraz Burnley. Ostatecznie Carrick miał odrzucić wszystkie dotychczasowe oferty.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze