manutd.com

Victor Lindelof przed meczem z Omonią Nikozja: w klubie musisz mieć dobrego ducha zespołu

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Victor Lindelof pojawił się na przedmeczowej konferencji prasowej Erika ten Haga. Szwedzki defensor odpowiedział na pytania dziennikarzy w sprawie transferu Lisandro Martineza oraz prognoz, co do sytuacji w grupie Ligi Europy.

W nadchodzącym spotkaniu najpewniej ujrzymy duet środkowych obrońców w postaci Victora Lindelofa oraz Lisandro Martineza. Kapitan Manchesteru United Harry Maguire pozostaje niedostępny ze względu na uraz, a Raphael Varane powoli wraca do zdrowia oraz rytmu meczowego.

Kapitan reprezentacji Szwecji towarzyszył Erikowi ten Hagowi na środowej konferencji prasowej, która została zorganizowana ze względu na mecz z Omonią Nikozja. Lindelof pochwalił nowego kolegę z zespołu Lisandro Martineza, który latem dołączył do zespołu Ten Haga.

– [Lisandro Martinez] Radzi sobie naprawdę dobrze. Od momentu jego przyjścia prezentuje się na bardzo wysokim poziomie. Jest fantastycznym zawodnikiem i dobrze radzi sobie z piłką przy nodze. Rozegrałem z nim dwa spotkania, a w tym drugim wypadliśmy o wiele lepiej niż w tym pierwszym. Dobrze się zaprezentowaliśmy.

– Mamy dobre przeczucia względem naszej grupy. Mamy wielu dobrych zawodników, wielu świetnych ludzi, co wnosi energię do drużyny. W klubie zawsze chcesz mieć dobrego ducha zespołu, a właśnie tak jest teraz. Mamy nadzieję, że nadal będziemy się rozwijać oraz wygrywać.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze