manutd.com

David Ornstein: w przypadku kolejnych wpadek piłkarze Man Utd nie rzucą na pożarcie Erika ten Haga

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

David Ornstein z The Athletic postanowił ujawnić najnowsze wieści związane z Manchesterem United. Dziennikarz stwierdził, że piłkarze w przypadku kolejnych wpadek nie będą już obwiniać trenera, a rzucą po prostu kierownictwo klubu na pożarcie.

W ostatnich latach przez Old Trafford przewinęło się kilku trenerów oraz wielu piłkarzy, lecz ostatecznie nie przekładało się to długoterminowe sukcesy klubu. W mediach wielokrotnie podkreślano, że aktualna kadra przeżyła już 3 trenerów, więc może nie w sztabie szkoleniowym tkwi cały problem?

Dziennikarz portalu The Athletic David Ornstein w ostatniej wypowiedzi stwierdził, że w przypadku kolejnych niepowodzeń piłkarze pierwszego składu nie zamierzają rzucać na pożarcie menedżera.

– Usłyszałem od osoby z otoczenia pierwszej drużyny Manchesteru United, że w przypadku kolejnych wpadek piłkarze nie rzucą na pożarcie menedżera, tylko kogoś innego. Oni zamierzają pójść o krok dalej i rzucą pod jadący autobus kierownictwo klubu. Na pewno nie będzie to Ten Hag.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze