Erik ten Hag po meczu z Newcastle United dla BBC: dobrze się zaprezentowaliśmy, lecz powinniśmy zdobyć gola

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Szkoleniowiec Manchesteru United Erik ten Hag postanowił udzielić pomeczowego wywiadu BBC, w którym opowiedział o spotkaniu ze swojej perspektywy. Holender nie ukrywał, że jest zadowolony z postawy swoich podopiecznych.

„Czerwone Diabły” zremisowały u siebie z Newcastle United 0:0, lecz nie można powiedzieć, że zespoły nie wypracowały sobie sytuacji bramkowych w tym starciu. Postawę swoich podopiecznych w rozmowie z BBC Sport skomentował Erik ten Hag.

– Dobrze się zaprezentowaliśmy, jest czyste konto, dobrze presowaliśmy, kontrolowaliśmy przebieg meczu oraz utrzymywaliśmy się przy piłce, szczególnie w drugiej połowie – stwierdził Ten Hag.

– Dyktowaliśmy tempo, lecz na koniec dnia nie udało nam się zdobyć gola, a powinniśmy go zdobyć. Wpierw powinien zrobić to Fred, a później Marcus Rashford.

– Mogliśmy dzisiaj wygrać i na to na pewno zasłużyliśmy. Dobrze zagraliśmy fizycznie, a mierzyliśmy się z zespołem, który jest jednym z lepszych w lidze pod tym względem. Gracze Newcastle United zaczynali doznawać skurczy mięśniowych, a my mogliśmy grać dalej.

– Zespół rozumie, że od początku meczu do jego końca musi współpracować. Trudno jest nas pokonać i musimy to teraz kontynuować.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze