manutd.com

Media: Cristiano Ronaldo odmówił wejścia na boisko w meczu z Tottenhamem

, Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United potwierdził, że Cristiano Ronaldo nie znajdzie się w kadrze meczowej w ramach starcia z Chelsea. Natomiast doniesienia medialne sugerują, że zawodnik miał zostać ukarany za swoje zachowanie w meczu z Tottenhamem.

“Czerwone Diabły” wygrały z “Kogutami” na Old Trafford 2:0. W grze podopiecznych Ten Haga ciężko było znaleźć jakieś minusy, a jedyny problem stworzył Crisitano Ronaldo, który przedwcześnie opuścił ławkę i udał się do szatni. W pomeczowych wypowiedziach holenderski szkoleniowiec zapowiedział podjęcie decyzji w tej sprawie w czwartek.

Dotychczas sytuację skomentowało wielu ekspertów, w tym ekspiłkarzy, których drogi skrzyżowały się w przeszłości z napastnikiem. Jednym z nich jest Peter Schmeichel, który nie ukrywał swojego niezadowolenia związanego z postawą Ronaldo.

Oprócz tego otrzymaliśmy już oficjalne oświadczenie klubu w tej sprawie, w którym poinformowano, że Ronaldo nie znajdzie się w kadrze na mecz z Chelsea. Oznacza to, że będzie to kolejne osłabienie kadry, która i tak ma problemy personalne, szczególnie w przedniej formacji.

Zgodne informacje w sprawie “CR7” ujawnili Laurie Whitwell z The Athletic oraz Chris Wheeler z “Daily Mail”. Cristiano Ronaldo w meczu z Tottenhamem miał odmówić wejścia na boisko z ławki rezerwowych. Decyzja o pominięciu napastnika miała zostać podjęta przez Erika ten Haga.

Dodatkowo The Athletic podaje, że Ronaldo nie będzie trenować z seniorskim zespołem. Natomiast “Daily Mail” dodało, że decyzja Ten Haga ma być w pełni popierana przez kierownictwo klubu i innych członków jej hierarchii.

Aktualna sytuacja ma być punktem przełomowym w relacjach pomiędzy holenderskim szkoleniowcem a legendarnym napastnikiem. Ronaldo nadal chce desperacko opuścić klub, a Ten Hag ma być szczęśliwy, że do tego dojdzie.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze