Sky Sports

Peter Schmeichel: jestem zawiedziony postawą Cristiano Ronaldo

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Były bramkarz Manchesteru United zdecydował się skomentować postawę Cristiano Ronaldo w ostatnim meczu z Tottenhamem. Schmeichel nie ukrywał, że legendarny napastnik po raz pierwszy zawiódł go swoją decyzją.

“Czerwone Diabły” wygrały ostatnie starcie ligowe na Old Trafford z Tottenhamem 2:0. Jednak pomimo dobrej gry zespołu jedna sytuacja rzuciła negatywne światło na wczorajsze osiągnięcie. Mowa o Cristiano Ronaldo, który przedwcześnie opuścił ławkę rezerwowych i udał się do szatni.

Postawę napastnika w rozmowie z BBC skomentował jeden z emerytowanych bramkarzy Manchesteru United. Wszystkim dobrze znany Peter Schmeichel nie był zadowolony z zachowania gwiazdora.

– Naprawdę bardzo lubię Cristiano Ronaldo. Według mnie jest i był fantastycznym zawodnikiem obojętnie, gdzie grał. Uważam, że musi jeszcze coś nam pokazać – mówił Peter Schmeichel dla BBC.

– Opuszczając stadion w taki sposób, tworzy rzeczy, których aktualnie nie potrzebujemy. On powinien wiedzieć, że taka postawa poskutkuje chwytliwymi nagłówkami w prasie. Po raz pierwszy mogę powiedzieć, że zawiódł mnie.

– Teraz mamy u steru Erika ten Haga i ma on konkretny pomysł na grę. Trwa przebudowa, potrzebne aktualnie jest zrozumienie oraz danie czasu każdemu z nich, ponieważ każdemu mogą przydarzyć się wpadki podczas takiej drogi. Jednak nie potrzebujemy na chwilę obecną takich rozpraszaczy.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze