chelseafc.com

Graham Potter: Man Utd gra dobrze i nie możemy się doczekać tego spotkania

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Na konferencji prasowej szkoleniowiec Chelsea Graham Potter postanowił wypowiedzieć się w sprawie nadchodzącego starcia z Manchesterem United. Dodatkowo Anglik zdecydował się nie komentować bieżącej sytuacji Cristiano Ronaldo.

Londyńska Chelsea od czasu sprowadzenia Grahama Pottera radzi sobie naprawdę dobrze. W nadchodzącym meczu “The Blues” zmierzą się z podopiecznymi Erika ten Haga, którzy również są w dobrej formie. W ostatnim spotkaniu “Czerwone Diabły” pokonały pewnie 2:0 Tottenham.

Szkoleniowiec klubu z Londynu pojawił się na konferencji prasowej, gdzie odpowiedział na zadane przez dziennikarzy pytania. Anglik nie ukrywał swojego podziwu pracą Ten Haga oraz wstrzymał się od komentowania sytuacji Cristiano Ronaldo.

– Mam ogromny szacunek do Erika ten Haga. Radzą sobie naprawdę dobrze, a nie mieli dobrego startu sezonu. Jednak wywalczyli sobie powrót na szczyt i grają dobrze. Na pewno będzie to trudne spotkanie – mówił szkoleniowiec Chelsea Graham Potter.

– Jest to mecz piłki nożnej, możesz analizować swoich rywali oraz przemyśleć sposób, w jaki chcesz zagrać. W Manchesterze United grają topowi zawodnicy, którzy razem tworzą niesamowitą drużynę. Nie możemy się doczekać tego spotkania.

– Nie chcę komentować sytuacji Cristiano Ronaldo. Erik ten Hag podjął decyzję. W takim momencie potrzebujesz wsparcia klubu. Trudno jest mi o tym mówić, ponieważ tak naprawdę nie wiem, co tam się wydarzyło. Nie zamierzam kusić nowych nagłówków.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze