ManUtd.com

Christian Eriksen po meczu z Chelsea dla MUTV: mogliśmy ułatwić sobie spotkanie w pierwszej połowie

, Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Christian Eriksen postanowił udzielić pomeczowego wywiadu klubowym mediom. Zawodnik był zadowolony z postawy zespołu Erika ten Haga, lecz nie ukrywał, że wraz z kolegami mogli ułatwić sobie sytuację na boisku w pierwszej połowie.

W sobotni wieczór na Stamford Bridge rozgrywany był dramat w postaci spotkania Chelsea z Manchesterem United. Wpierw kilka minut przed zakończeniem regulaminowego czasu gola z rzutu karnego zdobyli gracze Chelsea. Następnie gola wyrównującego w 94. minucie zdobył Casemiro.

Pomeczowej wypowiedzi MUTV udzielił jeden z pomocników Manchesteru United Christian Eriksen.

– Jest to wielka ulga w porównaniu do tego, co miało miejsce sześć minut wcześniej po rzucie karnym – mówił reprezentant Danii dla MUTV.

– Oczywiście, pokazuje to nasz charakter. Poza tym była to świetna główka. Było to silne uderzenie. Ma bardzo silną szyję! Była na tyle silna, że udało mu się wygrać walkę o piłkę. Była to świetna bramka.

– Wydaje mi się, że fani właśnie tego oczekują, kiedy udają się na stadion. Właśnie to chcemy osiągnąć jako piłkarze. Chcemy bawić się tym, zdobywać gole oraz je celebrować z fanami. Tak, jak powiedziałeś, była to idealna okazja do zdobycia gola w końcówce, ponieważ mogliśmy celebrować ją z fanami.

– Moim zdaniem graliśmy bardzo dobrze, szczególnie w pierwszej połowie. Stworzyliśmy wiele okazji i dominowaliśmy w tym spotkaniu. Według mnie mogliśmy sobie to ułatwić w pierwszej połowie, ponieważ mieliśmy okazje do zdobycia gola lub dwóch.

– Zawsze celujemy w to, aby stać się lepszymi. Moim zdaniem możemy być dumni z tego, co osiągnęliśmy. W środę zagraliśmy dobrze, a dzisiaj było podobnie, lecz mogło być perfekcyjnie. Jesteśmy na dobrej drodze, aby osiągnąć coś, co przyniesienie więcej radości od naszego aktualnego położenia.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze