Adwokaci Diabłów #31 – czy to ten słynny Manchester United Erika ten Haga?

Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United ma za sobą dwa trudne mecze z londyńskimi klubami. Zwycięstwo z Tottenhamem oraz remis z Chelsea trzeba uznać za dobre wyniki, zwłaszcza ze styl gry mógł się podobać.

Trudno nam sobie przypomnieć, kiedy ostatnio „Czerwone Diabły” tak mocno zdominowały rywala, jak w ostatnim starciu z „Kogutami”. Nie przesadzimy stwierdzają, że podopieczni Antonio Conte nie mili nic do powiedzenia. Nieco inaczej wyglądało to na Stamford Bridge, ale i stamtąd udało się wywieźć cenny punkt.

Jednak problemów niestety nie brakuje. Pierwszym jest brak opcji na ławce rezerwowych, drugim słaba forma Jadona Sancho, trzecim nieskuteczność Marcus Rashforda, a czwartym zachowanie Cristiano Ronaldo. Każdemu z tych wątków poświęcamy kilka minut.

Zastanawiamy się też, jak Manchester United zaprezentuje się na tle teoretycznie słabszych zespołów. Czeka na nich teraz starcie z Sheriffem w Lidze Europy, a także kolejny mecz z zespołem z Londynu, tym razem będzie to West Ham. Teoretycznie „Czerwone Diabły” powinny zgarnąć komplet punktów, ale jak będzie w praktyce?

Pamiętajcie, że możecie znaleźć nas na YouTube, Spotify oraz na platformach podcastowych. Zapraszamy do słuchania!

 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze