manutd.com

Victor Lindelof po meczu z Sheriffem Tyraspol: cieszę się, że Maguire oraz Van de Beek wrócili do zdrowia

, Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

W pomeczowym wywiadzie dla klubowych mediów Victor Lindelof nie ukrywał, że cieszy go powrót do zdrowia ostatnio nieobecnych zawodników. Oprócz tego zawodnik opowiedział o spotkaniu ze swojej perspektywy.

Manchester United pokonał pewnie Sheriff Tyraspol, a w drugiej połowie mogliśmy doświadczyć kilku powrotów na boisko po przerwach wywołanych urazami. Z ławki rezerwowych Erik ten Hag wpuścił Harry’ego Maguire’a oraz Donny’ego van de Beeka. Szczególnie zadowolony z osiągnięć kolegów w pomeczowym wywiadzie był Victor Lindelof.

– Bardzo się cieszę, że Harry Maguire wrócił. Podobnie jest w sprawie Donny’ego van de Beeka – mówił Lindelof dla MUTV.

– Cieszy mnie ich powrót, ponieważ posiadanie zdrowej kadry jest bardzo ważne. Oni są dla nas ważni.

– W takich spotkania najważniejsze jest zachowanie koncentracji. Długo utrzymywaliśmy się przy piłce i po stracie rywale mogliby przeprowadzić kontratak. Właśnie dlatego bardzo ważne jest, aby być skupionym cały czas.

– Według mnie przez cały mecz kontrolowaliśmy jego przebieg. Nasi rywale bronili się całym zespołem, więc w takich spotkaniach trzeba grać szybko, jeśli jesteś przy piłce. Musisz próbować ruszyć akcje do przodu. Zdobyliśmy trzy gole oraz zachowaliśmy czyste konto. Moim zdaniem odwaliliśmy kawał dobrej roboty.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze