manutd.com

Sytuacja kadrowa przed meczem z West Hamem

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Erik ten Hag na konferencji przedmeczowej ujawnił garść informacji na temat piłkarzy kontuzjowanych oraz dochodzących do siebie po urazach. Holenderski szkoleniowiec podkreślił, że wciąż niedostępny jest Anthony Martial, a Harry Maguire oraz Donny van de Beek robią postępy w powrocie do optymalnej dyspozycji.

Po urazach do pełnej sprawności wrócili Harry Maguire oraz Donny van de Beek. Obaj zawodnicy zameldowali się na boisku w drugiej połowie meczu z Sheriffem Tyraspol.

– Byłem naprawdę szczęśliwy, że wprowadziłem Harry’ego i Donny’ego, aby mogli spędzić cenne minuty na boisku. Będziemy ich potrzebować w nadchodzących tygodniach – stwierdził szkoleniowiec.

– Donny był długo nieobecny, więc z radością dałem mu pograć, ponieważ musi odzyskać odpowiednią formę. Jeśli przeanalizujemy nasz terminarz, to jeśli będzie dostępny, to otrzyma swoją szansę – dodał.

Holender został zapytany również o to, jak przebiega powrót do zdrowia Anthony’ego Martiala.

– Mam nadzieję, że wróci na boisko przed mistrzostwami świata. Robi postępy. Ćwiczy już na boisku, ale pracuje indywidualnie. Teraz czekamy na jego powrót do treningów z drużyną – zaznaczył.

W niedzielę nie obejrzymy na pewno na placu gry Raphaela Varane’a. Francuz w spotkaniu z Chelsea nabawił się urazu ścięgna udowego. Teraz czeka go walka z czasem, aby zdążyć dojść do pełnej sprawności przed rozpoczęciem mundialu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze