manutd.com

David de Gea wybrany najlepszym zawodnikiem Man Utd w starciu z West Hamem

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United na Old Trafford pokonał West Ham United, czym kontynuuje swoją passę bez porażki. W klubowym głosowaniu fani zdecydowali się wyróżnić Davida de Geę, który m.in. uratował komplet punktów w doliczonym czasie gry.

Rywalizacja o miano najlepszego zawodnika Manchesteru United w starciu z West Hamem United w głównej mierze polegała na pojedynku Marcusa Rashforda z Davidem de Geą. Jednakże według większości fanów to Hiszpan był najlepszym graczem w koszulce Manchesteru United tego wieczoru.

Bramkarz uzyskał łącznie 57% wszystkich głosów na swoim koncie. W tym spotkaniu pochwalić się on mógł kilkoma ważnymi interwencjami, w tym wybronieniem strzału Declana Rice’a w doliczonym czasie gry. Utrzymanie czystego konta w tym starciu na pewno w głównej mierze było sprawką De Gea.

Natomiast drugie miejsce zajął Marcus Rashford (14% głosów). Anglik zdobył jedyną bramkę w tym spotkaniu, która była zarazem jego 100. trafieniem w barwach Manchesteru United. Oprócz tego napastnik kilkukrotnie był blisko zdobycia kolejnej bramki.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze