manutd.com

Dlaczego w meczu z West Hamem zabrakło Antony’ego oraz Lindelofa?

, Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Erik ten Hag w rozmowie ze Sky Sports wytłumaczył pewne braki kadrowe w swoim zespole. Niespodziewanie w kadrze meczowej nie znaleźli się Victor Lindelof oraz Antony. Szwed miał rozchorować się w ostatnich dniach, a skrzydłowy nabawił się urazu.

Manchester United pokonał na Old Trafford West Ham United, a jedyną bramkę w tym starciu zdobył Marcus Rashford. Jednakże zaskoczyć mogła selekcja meczowa Ten Haga, który nie tylko nie wystawił niektórych zawodników, a nawet nie posadził ich na ławce rezerwowych.

Mowa o Victorze Lindelofie oraz Antonym, którzy ostatnio grywali w pierwszej jedenastce. Szweda na boisku zastąpił kapitan Manchesteru United Harry Maguire, który ostatnio wrócił do gry po urazie. Natomiast w miejsce skrzydłowego pojawił się wychowanek klubu Anthony Elanga.

Erik ten Hag wytłumaczył roszady w swoim zespole następująco:

– Tak, Lindelof jest chory. Harry [Maguire] rozegrał ostatnio 45 minut i dobrze sprawował się na treningach w tym tygodniu. Według mnie jest już gotowy. Chciał znaleźć się w wyjściowym zespole już w czwartek, lecz dopiero teraz jest gotowy.

– Według mnie Cristiano Ronaldo bardzo dobrze spisał się w czwartkowym spotkaniu. Dzięki niemu atakowaliśmy mądrze, lecz również mądrze graliśmy w obronie. Wiemy, że dzisiejsi rywale są nieco innym wyzwaniem. Dobrze sobie radził i właśnie dlatego dzisiaj zagra.

– Nie, jego brak nie jest związany ze sztuczką. Jest aktualnie kontuzjowany i mamy nadzieję, że nie jest to coś poważnego. Wydaje mi się, że nie jest to poważne i może za kilka dni wróci do gry.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze