manutd.com

Anthony Martial wrócił do treningów z drużyną

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Na poniedziałkowej sesji treningowej pierwszej drużyny Manchesteru United fotoreporterzy zauważyli Anthony’ego Martiala. Francuski napastnik wznowił treningi drużynowe, więc jego powrót pozostaje kwestią czasu.

Francuz w tym sezonie nie rozegrał wielu spotkań w pierwszym zespole, co wiąże się z dwiema poważnymi kontuzjami. Jednakże w kilku meczach udało mu się trzykrotnie wpisać na listę strzelców. Po raz ostatni Martiala na boiskach Premier League widzieliśmy na początku ubiegłego miesiąca w starciu z Evertonem.

Po kolejnej przerwie wywołanej urazem zawodnik wrócił już do treningów drużynowych. Napastnik pojawił się na poniedziałkowej sesji treningowej, gdzie gracze pierwszego zespołu przygotowywali się do kluczowego oraz ostatniego meczu fazy grupowej Ligi Europy z Realem Sociedad.

Od przerwy reprezentacyjnej wywołanej Mistrzostwami Świata w Katarze podopiecznych Erika ten Haga dzielą już tylko 4 spotkania. W środę na konferencji prasowej holenderski szkoleniowiec powinien opowiedzieć o sytuacji napastnika.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze