manutd.com

Poznaliśmy plany Manchesteru United na zimowy okres przygotowawczy

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United postanowił ujawnić plany pierwszego zespołu na zimowy okres przygotowawczy. W trakcie przygotowań do wznowienia sezonu podopieczni Erika ten Haga towarzysko zmierzą się z hiszpańskim Cadiz CF.

Spotkanie z Cadiz będzie pierwszym z dwóch pojedynków towarzyskich, które mają się odbyć w okresie przygotowawczym. Mecz z hiszpańskim zespołem zaplanowany jest na 7 grudnia na Nuevo Mirandilla w Cadiz. Zgrupowanie poświęcone jest zawodnikom, którzy nie udadzą się na Mistrzostwa Świata. Erik ten Hag chce, aby wszyscy jego podopieczni byli gotowi przed wznowieniem rozgrywek.

Dyrektor sportowy Manchesteru United, John Murtough: – Erik oraz jego zespół osiągnęli dobre wyniki w pierwszej części sezonu. Bardzo ważne jest utrzymanie tego momentu nawet podczas przerwy wywołanej Mistrzostwami Świata. Zimowy okres przygotowawczy będzie jednym z głównych elementów przygotowań zespołu do drugiej części sezonu.

– Dobraliśmy mocnego oraz jakościowego lokalnego rywala, co wiąże się z chęcią utrzymania ogrania oraz kondycji. Zarówno obóz, jak i spotkanie będą świetną okazją dla młodych zawodników, aby nabyć doświadczenia na treningach oraz meczach pierwszego zespołu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze