manutd.com

Real Betis drugim rywalem Man Utd podczas przerwy mundialowej

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United ogłosił drugi zespół, z którym podopieczni Ten Haga zmierzą się w zimowym okresie przygotowawczym. 10 grudnia w Hiszpanii „Czerwone Diabły” zmierzą się z lokalnym rywalem, jakim jest Real Betis.

Pierwszym spotkaniem towarzyskim, które zostało ogłoszone w ostatnich dniach, był pojedynek z Cadiz CF. Podczas zimowej przerwy mundialowej część zawodników pozostanie w klubie i specjalnie dla nich zorganizowano okres przygotowawczy przed wznowieniem sezonu.

Teraz Manchester United ogłosił kolejnych rywali w ramach wcześniej wspomnianej przerwy mundialowej. Drugim rywalem w tym okresie będzie Real Betis. Spotkanie odbędzie się na Estadio Benito Villamarin w Sewilli 10 grudnia o godzinie 18:00.

Dyrektor sportowy Manchesteru United, John Murtough: – Cieszymy się, że udało nam się ustalić kolejne towarzyskie spotkanie z tak jakościowym lokalnym rywalem podczas naszego pobytu na południu Hiszpanii. Te spotkania pomogą nam przygotować wszystkich zawodników do rozgrywek klubowych, które wrócą po Mistrzostwach Świata. Chcemy utrzymać naszą dobrą formę w drugiej połowie sezonie.

– Tygodniowy okres przygotowawczy oraz mecze z Cadiz CF i Realem Betis stworzą okazje dla klubowej młodzieży, która będzie mogła doświadczyć treningów z pierwszym zespołem oraz gry z zespołami z La Ligi.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze