Erik ten Hag po porażce z Aston Villą: wyniki nie kłamią

, tomasz.makiej Tomasz Makiej
Zmień rozmiar tekstu:

Menedżer Manchesteru United Erik ten Hag nie ukrywał niezadowolenia z postawy swoich podopiecznych w przegranym 1:3 spotkaniu na Villa Park. Szkoleniowiec ocenił występ “Czerwonych Diabłów” w wypowiedziach dla MUTV i BBC.

O przebiegu meczu:

– Przegraliśmy to spotkanie na początku pierwszej i drugiej połowy. Nie byliśmy gotowi. Daliśmy im za dużo przestrzeni, nie byliśmy odpowiednio zorganizowani. Przeciwnicy wyglądali na bardziej wypoczętych. To nie do zaakceptowania.

– Myślę, że dało się powstrzymać bramkę z rzutu wolnego. Mur był ustawiony zbyt daleko. To mały detal, lecz małe detale mają wielkie znaczenie na wysokim poziomie. Zwykle bardzo dobrze wchodziliśmy w spotkania i było to naszą mocną stroną, lecz dzisiaj tak nie było. 

– Koniec pierwszej połowy był dla nas najlepszą częścią meczu. Garnacho i Ronaldo mieli dobre okazje. Bardzo rozczarowujący jest fakt, że straciliśmy bramkę na początku drugiej połowy. To było kluczowe. 

– Wyniki nie kłamią, dziś nie byliśmy wystarczająco dobrzy.

O duchu zespołu:

– W drugiej połowie przez długi czas wciąż wierzyliśmy w zwycięstwo. Sądzę, że gdy zdobywasz gola kontaktowego, wszystko może się wydarzyć. Zawodnicy ciężko pracowali na drugą bramkę, lecz jej nie zdobyli. Dopiero w doliczonym czasie gry przestaliśmy wierzyć w zwycięstwo. 

– To proces. Porażki nadejdą i musimy sobie z tym poradzić.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze