Adwokaci Diabłów #33 – kariera Cristiano Ronaldo niczym Gra o Tron. O jeden sezon za dużo…

Koss Paweł Waluś
Zmień rozmiar tekstu:

Mówi się, że ludzie wielcy wiedzą, kiedy zejść ze sceny, aby wielkimi pozostać. Ostatnio zakończenie kariery ogłosił Gerard Pique, który już mierzył się szyderczymi komentarzami kibiców. Cristiano Ronaldo wciąż jest przekonany o tym, że może grać na najwyższym poziomie, ale my mamy co do tego wątpliwości…

Kiedy Portugalczyk wyszedł na starcie z Aston Villą z opaską kapitańską na ramieniu, to wiele brwi mogło unieść się w górę. Wszak jeszcze dwa tygodnie temu został on odsunięty od pierwszego zespołu za swoje nieprofesjonalne zachowanie. Czy Erik ten Hag na pewno dobrze poradził sobie z tą sytuacją?

To ogólnie nie był dobry tydzień dla Manchesteru United. Co prawda udało się pokonać Real Sociedad, jednak nie wystarczyło to do zajęcia pierwszego miejsca w grupie Ligi Europy, a co za tym idzie “Czerwone Diabły” czekają dodatkowe mecze z jednym ze spadkowiczów z Ligi Mistrzów.

Jakby tego było mało, to w weekend zespół z Old Trafford przegrał z Aston Villą, z którą za chwilę ponownie się zmierzy w ramach Pucharu Ligi Angielskiej. Nie popisał się w tym spotkaniu Lisandro Martinez i ogółem cała defensywa, która wydawała się do tej pory być monolitem. Obrońcy pozwalali rywalom na zbyt wiele, co zaowocowało trzema straconymi bramkami. Na co będzie stać Manchester United w dwóch ostatnich meczach przed przerwą na Mistrzostwa Świata?

Pamiętajcie, że możecie znaleźć nas na YouTube, Spotify oraz na platformach podcastowych. Zapraszamy do słuchania!

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze