manutd.com

„The Telegraph”: Erik ten Hag w styczniu chce sprowadzić nowego prawego defensora

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

James Ducker z „The Telegraph” poinformował, że Erik ten Hag jest zdecydowany na sprowadzenie nowego prawego obrońcy. Oprócz tego Manchester United chciałby nagrodzić Diogo Dalota nowym kontraktem.

O planach Holendra w sprawie przebudowy prawej flanki zespołu media informowały już w letnim okresie transferowym. Jednakże ówczesne wymagania nie zostały wtedy spełnione oraz uznano, że inne pozycje potrzebują wzmocnienia na już.

Ówczesne doniesienia twierdziły, że Diogo Dalot miałby pozostać w klubie. Natomiast Aaron Wan-Bissaka miałby zostać zastąpiony nowym zawodnikiem, lecz wpierw Anglik musiałby znaleźć nowych pracodawców. Jednym z zainteresowanych klubów graczem było Crystal Palace.

Teraz James Ducker z „The Telegraph” donosi, że Ten Hag chce pozyskać prawego defensora, nawet jeśli oznacza to pozbycie się Aarona Wan-Bissaki. Holender chce jakościowych rywali dla graczy pierwszej jedenastki, więc skłonny ma być do dokonania zakupów w styczniu i nie wyklucza zwolnienia Wan-Bissaki z listy płac Manchesteru United.

Oprócz tego Manchester United planuje „nagrodzić” za dobrą formę Diogo Dalota nowym kontraktem, co zatrzyma go na dłużej na Old Trafford. Jednakże pomysł ten wstrzymuje Ten Hag, który chce, aby negocjacje rozpoczęły się po mundialu. Holender chce podjąć decyzje w sprawie kilku zawodników dopiero po Mistrzostwach Świata.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze