Manchester United - Facebook

Fred: wiemy, że Andreas Pereira stanowi dla nas zagrożenie

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Pomocnik Manchesteru United Fred postanowił wypowiedzieć się w sprawie nadchodzącego meczu ligowego. Nie ukrywał on, że jego rodak oraz były kolega z szatni Pereira będzie nie lada zagrożeniem tego dnia.

Andreas Pereira reprezentował barwy “Czerwonych Diabłów” przez 11 lat, lecz nigdy nie udało mu się wypracować pewnego miejsca w pierwszym zespole. Po serii wypożyczeń zdecydował się na transfer definitywny do Fulham.

O umiejętnościach pomocnika przed nadchodzącym pojedynkiem postawił wypowiedzieć się jego rodak oraz były kolega z szatni klubu z Old Trafford Fred.

– Według mnie radzi sobie bardzo dobrze w Fulham. Jest świetnym zawodnikiem. Teraz wszyscy wiedzą, że jest dobry. Czasami razem grywaliśmy, był w Flamengo i dobrze sobie radził. Obserwowałem go, kiedy tam grał – mówił Fred dla klubowych mediów.

– Teraz wrócił, gra w Fulham i rozgrywa dobry sezon w Premier League. Jest świetnym zawodnikiem. Wiemy, że stanowi on zagrożenie dla nas. Wiemy, że mają jakościowych zawodników. Musimy grać po swojemu i wygrać.

– Jest to długi sezon, a przed nami jest jeszcze wiele spotkań do rozegrania. Gramy jeszcze w kilku rozgrywkach. Mamy przed sobą kilka poważnych testów i musimy w nich zwyciężyć.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze