manutd.com

„MEN”: FC Barcelona monitoruje sytuację Alejandro Garnacho

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

„Manchester Evening News” donosi, że odkrycie tego sezonu, Alejandro Garnacho wkrótce może opuścić Manchester United. Skrzydłowy ma być kuszony przez FC Barcelonę, która chce skorzystać z jego wygasającej umowy.

18-latek w tym sezonie w barwach seniorskiego zespołu Manchesteru United zdobył 2 bramki i 2 asysty w 8 spotkaniach. Jedną z tych bramek zdobył w doliczonym czasie gry w starciu z Fulham, kiedy to w ostatnich sekundach wypracował komplet punktów swojemu zespołowi.

Erik ten Hag jest wielkim zwolennikiem talentu młodzieżowca, co widać przy selekcji kadry meczowej. Jednakże kontrakt Garnacho wygasa w czerwcu 2023 roku, co może stanowić okazję dla innych zainteresowanych zawodnikiem zespołów.

Jednym z tych klubów ma być FC Barcelona, która ma aktualnie kusić zawodnika i jego obóz. Przedstawiciele „Dumy Katalonii” mają próbować przekonać skrzydłowego do swojego projektu. Warto dodać, że przed transferem na Old Trafford Garnacho reprezentował barwy akademii Atletico Madryt.

Ostatnie doniesienia „MEN” sugerowały, że klub robi postępy w negocjacjach z obozem Garnacho. Jednakże inne brytyjskie źródła w ostatnich tygodniach zgodnie podawały, że Ten Hag chce zdecydować o przyszłości graczy z wygasającymi kontraktami po przerwie mundialowej.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze