Piers Morgan

Piers Morgan: Cristiano Ronaldo ma już plany na zakończenie kariery

, , Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dziennikarz Piers Morgan postanowił ujawnić kolejne szczegóły i wątki, których dowiedział się w rozmowie z Cristiano Ronaldo. Legendarny napastnik zdaniem Morgana ma już mieć plany na zakończenie kariery piłkarskiej.

Portugalczyk ostatnio udzielił wywiadu Piersowi Morganowi, gdzie opowiedział o swoim niezadowoleniu z pracy w Manchesterze United. 37-latek od pewnego momentu nie jest już regularnym graczem pierwszej jedenastki, więc postanowił ujawnić sprawy, które jego zdaniem źle wpływają na klub.

Stwierdził on, że klub go „zdradził”, a niektórzy pracownicy Manchesteru United od dłuższego czasu starają się wypchać go z klubu. Dodał on jeszcze, że Erik ten Hag nie okazał mu szacunku. Nawiązuje to do odmowy wejścia na boisko w meczu z Tottenhamem, co zakończyło się klubowym zawieszeniem na jeden mecz.

W rozmowie z talkSPORT Piers Morgan, który przeprowadzał wywiad z Ronaldo, postanowił ujawnić nowe wątki z rozmowy z zawodnikiem.

– Powiedział mi, że planuje zakończyć karierę w okolicach 40-stki. Ma jeszcze przed sobą 2,5 roku, lecz przede wszystkim chce, aby okazano mu szacunek oraz wartości, których nie widzi za rządów Erika ten Haga. Właśnie dlatego to powiedział. On czuje, że menedżer go nie szanuje.

– Ujawnił mi, że Ten Hag chciał zrobić wszystko, aby skorzystać z Ronaldo. Uważa on, że menedżerom łatwiej manipuluje się rzeczywistością, ponieważ w przypadku bardziej rozpoznawalnego nazwiska można odwrócić uwagę od problemów w klubie, bo to oni znajdą się na nagłówkach gazet.

– Cristiano po prostu mnie o to poprosił. Zastanawiał się nad tym przez pewien czas. Fakt, że jest on bardzo sfrustrowany sytuacją Manchesteru United, nie jest żadną tajemnicą.

– Nie powiem wam, kiedy przeprowadziliśmy z nim ten wywiad. Zrobiliśmy to, a ta kwestia pozostanie pomiędzy mną a Cristiano. Zastanawiał się nad tym przez chwilę. Zadzwonił do mnie i powiedział, że chce zrobić to teraz. Wydaje mi się, że chodziło o to, że zaczynają się Mistrzostwa Świata.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze