manutd.com

“The Telegraph”: Erik ten Hag spotka się z kierownictwem klubu ws. Cristiano Ronaldo

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dziennik “The Telegraph” donosi, że Erik ten Hag oraz kierownictwo klubu mają się dzisiaj spotkać. Nagłe spotkanie najważniejszych osób w klubie z Old Trafford ma być związane z ostatnim wywiadem Cristiano Ronaldo dla Piersa Morgana.

Wczoraj po wygranym meczu Manchesteru United z Fulham opublikowano wywiad Cristiano Ronaldo z Piersem Morganem, który zapowiadany był przez zawodnika od sierpnia. Portugalczyk wyjawił w nim swoje niezadowolenie brakiem rozwoju klubu, wyborami ws. szkoleniowca pierwszego zespołu oraz braku szacunku.

Według wielu głosów wywiad ten jednoznacznie spalił mosty pomiędzy zawodnikiem a Manchesterem United, co oznacza transfer w zimowym oknie transferowym. Przed otwarciem okienka podopieczni Ten Haga rozegrają trzy starcia (jedno w pucharze i dwa w lidze), lecz najpewniej bez udziału Ronaldo.

Zdaniem dobrze rozeznanego Jamesa Duckera z “The Telegraph” dzisiaj ma odbyć się specjalne spotkanie pomiędzy Erikiem ten Hagiem a kierownictwem klubu z Old Trafford. Zgromadzeni mają wspólnie zdecydować o przyszłości legendarnego napastnika. W przeszłości doniesienia sugerowały, że Ten Hag miał być otwarty na odejście “CR7” w styczniu.

Niektórzy członkowie szatni zdaniem źródeł “The Telegraph” nie będą “płakać” w przypadku odejścia Ronaldo. Uważa się, że to on właśnie źle wypływał na zespół, który w tym sezonie się odbudował i zgrał.

Gracze mają już nie reagować na wybuchy złości Ronaldo i przechodzą obojętnie obok Portugalczyka. Trofea, zasługi oraz wyróżnienia powodują, że jest on szanowany przez kolegów, lecz jego zachowanie w ostatnich tygodniach powoduje, że inni piłkarze są bardzo nim rozczarowani.

Oprócz tego obóz zawodnika poinformował wcześniej klub o opublikowaniu wywiadu. Informacja dotarła do przedstawicieli klubu w chwili, kiedy pierwszy zespół przygotowywał się do powrotu po meczu z Fulham. Dodatkowo władze “Czerwonych Diabłów” mają być głęboko rozczarowane faktem, że Ronaldo w taki sposób zdecydował się zaatakować klub oraz Erika ten Haga.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze