manutd.com

Victor Lindelof po meczu z Fulham: Alejandro Garnacho zrobił różnicę na boisku

, Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Victor Lindelof w pomeczowym wywiadzie postanowił pochwalić 18-letniego Alejandro Garnacho. Według Szweda Argentyńczyk odmienił grę swojego zespołu po wejściu z ławki oraz przypieczętował dobry występ golem w końcówce.

Garnacho pojawił się na boisku w 73. minucie spotkania i praktycznie od razu odmienił i ożywił grę zespołu prowadzonego przez Erika ten Haga. Argentyńczyk w polu karnym rywali w doliczonym czasie gry rozegrał dwójkową akcję z Christianem Eriksenem, po której zdobył gola dającego 3 punkty.

– Moim zdaniem bardzo dobrze sobie radzi w ostatnich tygodniach. Kiedy otrzymuje szansę od trenera, to pokazuje, że ma w sobie to coś – mówił Lindelof w rozmowie z MUTV.

– Wszedł na boisko i zrobił różnicę. Właśnie czegoś takiego potrzebowali wszyscy nasi gracze.

– Jeśli nie grasz od początku, to musisz wejść z ławki i zrobić różnicę. To mu się dzisiaj udało.

– Było to dobre spotkanie, lecz nie należało do tych najłatwiejszych. W pierwszej połowie dobrze radziliśmy sobie z kontrolą przebiegu meczu. Jednak w drugiej części spotkania straciliśmy kilkukrotnie piłkę, co stworzyło kilka okazji naszym rywalom.

– Walczyliśmy do samego końca i udało nam się zdobyć gola. Fantastycznie, że udało nam się zdobyć dzisiaj komplet punktów.

– Powinniśmy mieć trochę więcej punktów na naszym koncie [po pierwszej części sezonu]. Moim zdaniem dobrze się prezentowaliśmy.

– Uważam, że wygranie spotkania przed taką przerwą jest bardzo ważne. Miejmy nadzieję, że po jej zakończeniu będziemy wszyscy gotowi.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze