Photo: Jose Hernandez/Anadolu Agency via Getty Images

“Bild”: Bayern Monachium nie jest zainteresowany sprowadzeniem Cristiano Ronaldo

Łukasz Pośpiech
Zmień rozmiar tekstu:

W świetle ostatniego zamieszania, jakie w mediach wywołała zapowiedź wywiadu z Cristiano Ronaldo, eksperci zastanawiają się nad przyszłością napastnika. To już niemal pewne, że na Old Trafford zagra on ewentualnie w charakterze gościa. W związku z tym na łamach prasy pojawiają się różne propozycje odnośnie potencjalnych nowych pracodawców Portugalczyka.

Jednym z kandydatów do podpisania żywej legendy miał być Bayern Monachium, który ma kłopoty na pozycji napastnika. Co prawda Choupo-Moting odnalazł świetną formę, ale coraz więcej mówi się o jego odejściu z Monachium po obecnym sezonie. Były napastnik Stoke City nie jest marketingowym strzałem w dziesiątkę, a raczej opcją na poszerzenie kadry, choć cieszy się dużą sympatią kibiców.

Monachijczycy są więc jedną ze światowych marek, które potrzebują obecnie klasowego napastnika z głośnym nazwiskiem. Kontuzja Sadio Mane, która wykluczyła go z Mundialu, sprawia, że potrzeba jest tym większa. Jednak pomimo dostępności i prawdopodobnie braku konieczności wykupu piłkarza, Cristiano Ronaldo nie ma być obiektem zainteresowania mistrzów Niemiec.

Christian Falk z “Bild”, który jest uważany za jedno z najpewniejszych nazwisk w kontekście niemieckiej piłki, potwierdził we wtorek informację, że Monachium nie stanie się nowym domem Ronaldo. Zdementował on również plotkę, jakoby w ogóle miało dojść do spotkania Jorge Mendesa z przedstawicielami Bayernu. Klubowa społeczność ma cieszyć się z takiego obrotu spraw, co tylko pokazuje, jak skomplikowaną operacją może okazać się drugie pożegnanie Ronaldo z Manchesterem.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze