manutd.com

„MEN”: wywiad Cristiano Ronaldo negatywnie odbił się na atmosferze w klubie

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

„Manchester Evening News” udostępniło najnowsze wieści związane z sytuacją w Manchesterze United po serii ataków Cristiano Ronaldo w wywiadzie dla Piersa Morgana. Potwierdzono, że pierwszy zespół dowiedział się o planie napastnika w trakcie powrotu z niedzielnego meczu.

Jednym z argumentów zawodnika w wywiadzie dla Piersa Morgana związany był z brakiem rozwoju ośrodków treningowych. Zdaniem Ronaldo takie rzeczy, jak basen czy jadalnia nie zmieniły się od czasu jego odejścia z Manchesteru United 12 lat temu.

Według Samuela Luckhursta z „Manchester Evening News” ten zarzut miał wprowadzić w zakłopotanie kierownictwo klubu, ponieważ w ostatnich latach wspomniane obiekty w Carrington zostały wyremontowane i odświeżone.

Oprócz tego wywiad negatywnie odbił się na pracownikach, członkach sztabu oraz samych zawodnikach, których zasmuciła wypowiedź Portugalczyka. „MEN” potwierdziło także wcześniejsze doniesienia, że zawodnicy pierwszego zespołu dowiedzieli się o wywiadzie w trakcie powrotu z Londynu.

Aktualnie w szatni Manchesteru United gracze mają być coraz bardziej przekonani, że Ronaldo rozegrał już swój ostatni mecz dla tego klubu. Manchester United chce zachować status legendy u portugalskiego napastnika i liczy na polubowne rozwiązanie konfliktu.

Erika ten Haga nie zdenerwowały informacje, które zostały ujawnione przez zawodnika w trakcie wywiadu. Holenderski szkoleniowiec miał być po prostu zawiedziony postawą swojego podopiecznego.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze