Wywiad Cristiano Ronaldo dla Piersa Morgana cz. 3. „Śmierć syna jest jednym z najgorszych momentów mojego życia”

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

We wtorek późnym wieczorem opublikowano ostatnie przedpremierowe materiały z wywiadu Cristiano Ronaldo dla Piersa Morgana. Tym razem przedstawiono sytuację zawodnika po tym, jak musiał zmierzyć się ze śmiercią swojego syna.

W środę zostanie udostępniony pełny zapis z 90-minutowej rozmowy Cristiano Ronaldo z Piersem Morganem. Dotychczas opublikowane materiały wywołały wiele kontrowersji szczególnie wśród fanów Manchesteru United oraz samego zawodnika.

Śmierć syna:

– Prawdopodobnie była to najgorsza rzecz, z jaką przyszło mi się zmierzyć od śmierci mojego ojca. Kiedy jesteś dzieciakiem, to oczekujesz, że wszystko będzie normalne i to jest najtrudniejsze. Dla moich bliskich, szczególnie dla Georginy [Rodriguez] był to ciężki okres, ponieważ nie mogliśmy zrozumieć, dlaczego to nam się przytrafiło.

– Było ciężko. Było bardzo ciężko zrozumieć, co się wydarzyło. Nie był to najlepszy dla nas okres, a piłka wiąże się z życiem z dnia na dzień, mieliśmy przed sobą spotkania w wielu rozgrywkach, a wyjście z tej sytuacji było chyba najcięższym momentem dla mnie oraz mojej rodziny.

– [Zapytany, czy równocześnie smutny był ze względu na śmierć syna oraz radosny ze względu na narodziny córki] Czasami staram się to wytłumaczyć rodzinie lub moim bliskim znajomym. Nie potrafię się cieszyć i smucić w tym samym momencie. Ciężko jest to wytłumaczyć.

– Nie wiesz, czy się uśmiechasz, czy płaczesz. Po prostu nie wiesz, jak masz zareagować. Szczerze mówiąc, nie wiesz, co masz zrobić.

Wywiad Cristiano Ronaldo dla Piersa Morgana

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze