ManUtd.com

Jesse Lingard: rozstaliśmy się w dobrych relacjach z Man Utd i nadal wspieram ten klub

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Były zawodnik Manchesteru United Jesse Lingard w trakcie rozmowy z dziennikarzem TalkSPORT został zapytany o ostatni wywiad Cristiano Ronaldo. Anglik nie był chętny do udzielenia komentarza w tej sprawie, lecz opowiedział nieco o swoim odejściu z Old Trafford.

Kariera Lingarda na Old Trafford nie należała do udanych. Pomimo dobrego okresu na wypożyczeniu w West Hamie United nie udało mu się przebić w macierzystym klubie. Po wygaśnięciu umowy z końcem poprzedniego sezonu zdecydował się on podpisać roczny kontrakt z beniaminkiem Nottingham Forest.

Zawodnik zdecydował się na rozmowę z TalkSPORT, w której trakcie został zapytany o przedstawienie opinii w sprawie wywiadu Cristiano Ronaldo, który został opublikowany w ostatnich dniach. Lingard zdecydował się odmówić bezpośredniego komentarza w tej sprawie.

– To jest jego sytuacja [Ronaldo]. Ja poradziłem sobie z moją własną sytuacją w klubie. Poza tym trzymaliśmy to za zamkniętymi drzwiami, lecz i tak zakończyliśmy współpracę z tym klubem w bardzo dobrych stosunkach. Nadal wspieram ten klub.

– Jednak nie wiem, jak wygląda jego sytuacja, nie wiem, co powiedział ani co się stało w relacji pomiędzy nim a menedżerem. Mówienie o tym nie jest dla mnie. Naprawdę nie mogę komentować tematu, w którym się nie orientuję.

– To jest jego indywidualna sytuacja i właśnie w taki sposób radzi sobie z nią. Piłka nożna czasami potrafi być szalona. Cristiano Ronaldo jest jednym z najlepszych zawodników na świecie. Na pewno musi być zraniony, lecz tak jak powiedziałem, nie mogę komentować tego na chwilę obecną.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze