manutd.com

Raphael Varane: staramy się nie angażować w sprawie Cristiano Ronaldo

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Raphael Varane postanowił wypowiedzieć się w rozmowie dla Europe1 w sprawie ostatniego wywiadu Cristiano Ronaldo. Zawodnik ujawnił, że on i jego koledzy starają się nie angażować w ten konflikt i próbują na swój sposób załagodzić sytuację.

Cristiano Ronaldo w obszernym wywiadzie dla Piersa Morgana zaatakował klub, trenera, byłych kolegów oraz władze Manchesteru United. Pierwsza część jego ataku została opublikowana od razu po wygranym meczu z Fulham, w którym ten nie zagrał. Zdaniem mediów decyzja napastnika miała zdenerwować niektórych członków szatni pierwszego zespołu.

16 piłkarzy Manchesteru United przebywa aktualnie na zgrupowaniach swoich reprezentacji, gdzie przygotowują się do nadchodzących Mistrzostw Świata. Jednym z tych piłkarzy jest Raphael Varane, który w ostatnim momencie wyleczył uraz.

Varane oraz Ronaldo znają się jeszcze z czasów gry dla Realu Madryt, gdzie wspólnie wielokrotnie sięgali po trofea za wygranie różnych rozgrywek. Środkowy defensor w rozmowie z francuską stacją radiową Europe1 opowiedział o wywiadzie Ronaldo i jego wpływie na zespół.

– Oczywiście, jakoś to na nas wpłynęło. Śledzimy to, co się aktualnie dzieje oraz o czym mówią ludzie. Staramy się załagodzić powstałą sytuację na nasz własny sposób. Staramy się nie angażować w tę sytuację – ujawnił Raphael Varane.

– Nie próbujemy zmienić tej sytuacji w pojedynkę, jesteśmy częścią czegoś większego. Chcę jak najlepiej dla mojego zespołu, więc niezależnie od decyzji jako zawodnicy zawsze ją zaakceptujemy i damy z siebie wszystko.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze