manutd.com

Dyrektor A-League zaproponował angaż Cristiano Ronaldo

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

CEO australijskiej ekstraklasy zaproponował publicznie Cristiano Ronaldo angaż w australijskiej lidze. Dyrektor zdaje sobie sprawę, że finansowo nie są w stanie zaspokoić potrzeb napastnika, lecz mają inne atuty, aby przekonać go do przenosin.

Cristiano Ronaldo swoim wywiadem dla Piersa Morgana najprawdopodobniej spalił wszystkie mosty z Manchesterem United. Najpewniej zawodnik odejdzie już w styczniu, jeśli obie strony nie zdecydują się wcześniej zerwać współpracy.

Natomiast doniesienia medialne sugerują, że przedstawiciele zawodnika starają się znaleźć mu nowy zespół. Największe marki nie są zainteresowane ściągnięciem gracza, lecz angaż zawodnikowi zaproponował dyrektor Danny Townsend z A-League.

– Ronaldo powiedział, że nie jest kochany oraz szanowany w Manchesterze United. Z pewnością w Australii okażemy mu miłość oraz szacunek. Może nie jesteśmy w stanie konkurować finansowo z innymi klubami, ale jesteśmy w stanie zaoferować coś innego. Oczywiście, trzeba podchodzić do tego na chłodno, lecz na pewno w Australii mamy dla niego atrakcyjną propozycję do rozważenia – mówił Townsend.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze