manutd.com

Media: problemy kadrowe Argentyny. Alejandro Garnacho może otrzymać powołanie

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Wczoraj (18 listopada) poinformowano, że Angel Correa, który zastąpił na zgrupowaniu Nico Gonzaleza, również nie pojedzie na nadchodzące Mistrzostwa Świata. W ich miejsce zdaniem mediów rozważa się trzech zawodników, w tym Alejandro Garnacho z Manchesteru United.

Argentyńczycy na Mistrzostwach Świata zmierzą się z Polską, Meksykiem oraz Arabią Saudyjską. Jednakże mundial się jeszcze nie zaczął, a problemy kadrowe w szeregach Argentyny już komplikują pracę selekcjonerowi. Potwierdzono, że Joaquin Correa nie pojedzie do Kataru.

Zawodnik Interu Mediolan został dowołany w ostatnich dniach, aby zastąpić niedostępnego Nico Gonzaleza. Niefortunnie po kilku dniach spokoju selekcjoner Argentyńczyków ponownie musi przeanalizować listę kandydatów do wzmocnienia swojego zespołu.

Według dziennikarza Gastona Edula z TyC Sports pod uwagę brani mają być tacy zawodnicy jak Giovanni Simeone, który gra aktualnie w Napoli, Thiago Almada z amerykańskiego Atlanta United oraz gracz Manchesteru United Alejandro Garnacho. 18-latek został ostatnio wybrany zawodnikiem miesiąca w swoim klubie, a w listopadzie zdobył 2 bramki oraz 2 asysty.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze