manutd.com

Wayne Rooney o wywiadzie Cristiano Ronaldo: Manchester United na pewno odpowiednio na to zareaguje

, Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Wayne Rooney po ostatniej gali Globe Soccer Awards w rozmowie z reporterem CNN skomentował ostatni wywiad Cristiano Ronaldo. Szkoleniowiec DC United stwierdził, że Manchester United odpowiednio zareaguje na ten atak.

Od kilku dni najważniejszym tematem w świecie piłki nożnej jest wywiad Cristiano Ronaldo dla Piersa Morgana. Portugalczyk skrytykował postawę oraz decyzje w klubie. Oprócz tego oberwało się również Erikowi ten Hagowi oraz byłym kolegom Ronaldo, którzy w przeszłości zdecydowali się skrytykować jego formę.

Jednym z zaatakowanych byłych graczy “Czerwonych Diabłów” był Wayne Rooney. Ronaldo stwierdził, że nie wie, dlaczego Anglik tak ostro go krytykuje oraz dodał, że ten wraz z Garrym Nevillem nie są jego przyjaciółmi.

Wayne Rooney pojawił się na ostatniej gali Globe Soccer Awards w Dubaju, gdzie otrzymał nagrodę za całokształt kariery piłkarskiej. Na atak Ronaldo Rooney odpowiedział następująco:

– Cristiano [Ronaldo] jest fantastycznym zawodnikiem. Tak, jak powiedziałem wcześniej, wraz z Messim są najprawdopodobniej najlepszymi piłkarzami, z jakimi przyszło mi grać.

– Cristiano musi sobie jakoś z tym poradzić. Oczywiście, jego wywiad miał globalny zasięg. Niektóre jego komentarze wydawały się dziwne, lecz Manchester United musi sobie jakoś z tym poradzić. Poczekają na pełny wywiad i na pewno podejmą odpowiednie kroki.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze