manutd.com

“MEN”: Jadon Sancho zrobił sobie przerwę w social mediach, aby skupić się na rodzinie

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dziennikarze “Manchester Evening News” donoszą, że Jadon Sancho chce odpocząć od bieżącej sytuacji, więc zawiesił swoje życie w mediach społecznościowych. Zawodnik chciałby skupić się w nadchodzących tygodniach na swojej rodzinie.

Kariera Anglika na Old Trafford przypomina prawdziwą sinusoidę, gdyż jego początki nie były przekonujące, w drugiej części poprzedniego sezonu odbudował się i był najlepszym zawodnikiem w zespole. Teraz natomiast ponownie przechodzi kryzys formy.

Zawodnik nie został powołany do kadry “Synów Albionów” na Mistrzostwa Świata w Katarze. Dodatkowo niespodziewanie zdecydował się zawiesić swoje profile w mediach społecznościowych. Według Samuela Luckhursta z “Manchester Evening News” Sancho chce odpocząć od mediów społecznościowych oraz skupić się na rodzinie.

Natomiast Richard Fay potwierdził doniesienia swojego kolegi i dodał, że zawodnik chce odpocząć podczas przerwy reprezentacyjnej. Oprócz tego chce skupić się na swojej rodzinie, zanim powrócą rozgrywki Premier League, a z nimi gra w pierwszym zespole Erika ten Haga.

Ostatni post udostępniony przez Sancho przed zawieszeniem kont w mediach społecznościowych: – Rodzina podstawą wszystkiego, co robię. Jest również podstawą wszystkiego, co tworzę.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze