manutd.com

Wayne Rooney: Lisandro Martinez będzie ważnym graczem dla Argentyny

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Wayne Rooney postanowił przedstawić swoją opinię w sprawie zawodników Manchesteru United grających na Mistrzostwach Świata. Anglik ponownie stwierdził, że jego zdaniem to Lionel Messi jest najlepszym zawodnikiem na świecie, a nie Ronaldo.

W niedzielę 20 listopada wystartują Mistrzostwa Świata w Katarze. Na nadchodzącym mundialu zobaczymy 16 zawodników Manchesteru United. Legendarny napastnik „Czerwonych Diabłów” Wayne Rooney w rozmowie z „The Times” opowiedział, co sądzi o konkretnych zawodnikach.

– Bardzo lubię Lisandro Martineza. Obserwuję jego obecny sezon w Manchesterze United i widzę, że jest opanowany oraz agresywny. Jest idealnym zawodnikiem do piłki międzynarodowej i na pewno będzie ważnym zawodnikiem dla Argentyny.

– Wydaje mi się, że Harry Maguire zaliczy kolejny dobry turniej. Zawsze lepiej prezentował się w reprezentacji Anglii niż w Manchesterze United. Myślę, że zgodziłby się z tym stwierdzeniem. W ostatnich latach Manchester United borykał się z wieloma problemami.

– W klubie nie miał wystarczającego wsparcia ze środka pola, lecz nie przez przypadek po przybyciu Casemiro i umocnieniu środka pola, obrońcy grają lepiej. W reprezentacji Anglii zawsze miał te „wsparcie”.

– To byłaby wspaniała historia, gdyby Cristiano Ronaldo lub Lionel Messi wygrali tegoroczne Mistrzostwa Świata. Ludzie mają różne zdania co do Messiego oraz Ronaldo. Wielokrotnie mówiłem, że moim zdaniem to Lionel Messi jest najlepszym zawodnikiem.

– Wydaje mi się, że Marcus Rashford ma coś jeszcze do powiedzenia w piłce reprezentacyjnej. Pojedzie tam, będąc w bardzo dobrej formie.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze