Stretty News

Avram Glazer: przeanalizujemy alternatywy strategiczne dla klubu. Doceniam dokonania Cristiano Ronaldo w Man Utd

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Avram Glazer po raz pierwszy zabrał głos po tym, jak Manchester United wypuścił oświadczenia w sprawie zwolnienia z kontraktu Cristiano Ronaldo oraz rozpoczęcia procesu szukania alternatyw strategicznych dla klubu. Współwłaściciel “Czerwonych Diabłów” nie ukrywał, że docenia przygodę oraz dokonania Ronaldo na Old Trafford.

Kilka dni temu jednego dnia Manchester United wypuścił dwa oświadczenia, które wstrząsnęły mediami sportowymi. Wpierw poinformowano o zawarciu porozumienia z Cristiano Ronaldo i zwolnieniu go z kontraktu w trybie natychmiastowym po tym, jak kilkanaście dni temu skrytykował klub w swoim wywiadzie dla Piersa Morgana.

Następnie po kilku godzinach ogłoszono, że klub rozpoczyna proces analizy alternatyw strategicznych, który może zakończyć się sprowadzeniem nowych inwestorów lub nawet sprzedażą klubu z rąk Glazerów. Według mediów ta druga opcja ma być głównym celem amerykańskich właścicieli.

Po raz pierwszy swojego komentarza w tej sprawie udzielił jeden z przedstawicieli rodziny Glazerów, czyli Avram Glazer, który jest jednym z najbardziej udzielających się członków rodziny w życiu klubu. Amerykanin skomentował sytuację w krótkiej wypowiedzi dla Sky Sports.

– Wczoraj wraz z zarządem ogłosiliśmy rozpoczęcie procesu, w którym przeanalizujemy alternatywy strategiczne. Właśnie to zamierzamy zrobić. Tak, jak powiedziałem, rozpoczęliśmy proces i zamierzamy rozważyć wszystkie alternatywy strategiczne i zobaczymy, co to nam da – mówił współwłaściciel Manchesteru United Avram Glazer.

– Co do Cristiano Ronaldo. Jest świetnym zawodnikiem Manchesteru United i doceniam wszystko, co zrobił dla tego klubu. Życzę mu wszystkiego, co najlepsze w przyszłości – dodał.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze