manutd.com

Media: Jadon Sancho trenuje w Holandii, aby odzyskać formę przez wznowieniem sezonu

, Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dziennikarze The Athletic oraz “Manchester Evening News” donoszą, że skrzydłowy Manchesteru United Jadon Sancho poświęca przerwę mundialową na przygotowania do wznowienia sezonu. Anglik ma trenować pod okiem trenerów poleconych przez Erika ten Haga.

Obecny sezon nie należy do najlepszych w wykonaniu Jadona Sancho, który w ostatnich tygodniach zanotował ogromny regres formy. Pomimo dobrego okresu przygotowawczego skrzydłowy w dwunastu spotkaniach tego sezonu zanotował tylko dwie bramki oraz jedną asystę.

Zła forma poskutkowała brakiem powołania do reprezentacji Anglii na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze. Sancho pozostał w klubie, lecz według najnowszych doniesień medialnych udał się do innego europejskiego kraju, aby przygotować się do drugiej części sezonu.

Zdaniem The Athletic oraz “Manchester Evening News” Anglik przebywa aktualnie w Holandii. Skrzydłowy trenuje pod okiem trenerów poleconych przez Erika ten Haga, ponieważ chce odpowiednio przygotować się do wznowienia rozgrywek klubowych.

Zawodnik przede wszystkim chce jak najszybciej odbudować swoją formę. Oprócz współpracy z poleconymi przez Ten Haga trenerami, stara się korzystać ze wszystkich rad, których udziela mu holenderski szkoleniowiec Manchesteru United.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze