mlssoccer.com

ESPN: Manchester United rozważa wypożyczenie Christiana Pulisica

Tomasz Makiej
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United nie poprzestaje w poszukiwaniu napastnika. Według ESPN, kolejnym kandydatem do wzmocnienia ofensywy “Czerwonych diabłów” ma być piłkarz Chelsea, Christian Pulisic. Klub jest skłonny wypożyczyć zawodnika w styczniu.

Pulisic trafił na Stamford Bridge w czerwcu 2019 roku i nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań. W tym sezonie Amerykanin pełni głównie rolę rezerwowego – wystąpił w pierwszym składzie “The Blues” jedynie 3 razy. W niespełna 700 minutach jakie rozegrał w obecnych rozgrywkach dla londyńskiego zespołu zdobył gola i zaliczył 2 asysty. Zawodnik chce znaleźć nowy klub, a przedstawiciele Chelsea pozwolą mu odejść w styczniowym oknie transferowym

Źródła podają, że jego wszechstronność w linii ataku czyni Pulisica atrakcyjnym dla klubu z “Old Trafford”, który borykał się w tym sezonie z wieloma kłopotami w ofensywie. Niepokojące mogą być  problemy 24-latka  z kontuzjami. Manchester United zdaje sobie z nich sprawę, lecz ze względu na niewielką ilość piłkarzy dostępnych w styczniu klub rozważy sprowadzenie Amerykanina.

Zainteresowanie Christianem Pulisicem przejawiają również Arsenal i Newcastle.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze