manutd.com

“MEN”: Man Utd rozważy skrócenie wypożyczenia Ethana Lairda

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

“Manchester Evening News” donosi, że Manchester United rozgląda się za alternatywami dla Aarona Wan-Bissaki w styczniowym oknie transferowy. Możliwe, że klub zdecyduje się skrócić wypożyczenie Ethana Lairda do QPR.

Młody Anglik został wypożyczony do ekipy z zaplecza angielskiej ekstraklasy latem i praktycznie od razu został graczem wyjściowej jedenastki. Dotychczas rozegrał on 17 spotkań i prawie we wszystkich grał on od pierwszych minut. Dodatkowo zdobył on gola oraz dwie asysty.

Laird od dłuższego czasu łączony był z awansem w klubowej hierarchii. Teraz nadarzyła się idealna do tego okazja, co łączyłoby się z odejściem Aarona Wan-Bissaki. Były gracz Crystal Palace nie spełnił pokładanych w nim nadziei oraz nie odnalazł się w nowym systemie Ten Haga.

O odejściu zawodnika mówiono już latem, a wszystkie dotychczasowe doniesienia sugerowały jego odejście oraz transfer gracza z zewnątrz. Jednakże zdaniem “MEN” Manchester United w przypadku odejścia Wan-Bissaki rozważy skrócenie wypożyczenia Lairda do QPR, aby zapewnić jakościowego zmiennika Diogo Dalotowi.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze