manutd.com

Spotkanie z USA 50. meczem Harry’ego Maguire w koszulce Anglii

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Harry Maguire w trakcie swojej seniorskiej kariery zaliczył już 50 starć w kadrze “Synów Albionu”. Okolicznościowym spotkaniem było ostatnie starcie Anglików z USA na Mistrzostwach Świata. Kapitan Manchesteru United był jednym z najlepszych graczy na boisku tego wieczoru.

Podopiecznym Garteha Southgate’a udało się utrzymać czyste konto, lecz niefartownie nie zdobyli oni żadnej bramki tego wieczoru. Jednym z najlepszych zawodników na boisku tego dnia był Harry Maguire, który opowiedział o spotkaniu w wywiadzie pomeczowym.

– Mieliśmy bardzo dużo pracy i pod koniec mogliśmy coś zmienić. Nasi rywale mieli kilka sytuacji, lecz gdybyśmy byli bardziej skuteczni przy naszych okazjach, to prawdopodobnie wygralibyśmy dzisiaj – mówił Maguire dla ITV.

– Było ciężko, ponieważ jest do dobry zespół, a my nie byliśmy wystarczająco skuteczni. Nie byliśmy bezwzględni. W ostatniej tercji nie wykonaliśmy dobrze ostatniego podania. Wielkie uznanie dla chłopaków. Wywierali na nas presję, szczególnie na początku drugiej połowy. Musieliśmy się okopać i zatrzymać czyste konto.

– Mamy cztery punkty po dwóch spotkaniach grupowych. Oczywiście chcieliśmy wygrać dzisiaj i przypieczętować naszą pracę. Teraz nie możemy się doczekać następnego meczu z Walią – zakończył.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze