Raport z Niemiec: transfer Jeremiego Frimponga latem do Man Utd coraz bardziej prawdopodobny

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Niemiecki oddział Sky Sports donosi, że Manchester United planuje już letnie wzmocnienia. Według najnowszych doniesień zawodnik Jeremie Frimpong z Bayeru Leverkusen ma być coraz bliżej transferu do “Czerwonych Diabłów”.

W ostatnich tygodniach media donosiły o zainteresowaniu Manchesteru United Jeremiem Frimpongiem z Bayeru Leverkusen. Prawy defensor miałby być bardzo dobrym konkurentem dla Diogo Dalota. W przeszłości podobny zabieg przeprowadzono w przypadku Luke’a Shawa, gdzie sprowadzenie jakościowego zmiennika zmotywowało Anglika do cięższej pracy oraz lepszej gry.

21-letni Holender reprezentuje, jak wcześniej wspomniano barwy Bayeru Leverkusen, gdzie w tym sezonie zaliczył już 21 spotkań w pierwszym zespole. Miał on również bardzo duży wkład w grę drużyny, gdyż zdobył on 5 bramek oraz 3 razy asystował on przy bramkach kolegów.

Najnowsze doniesienia niemieckiego oddziału Sky Sports sugerują, że transfer defensora na Old Trafford ma być coraz bardziej prawdopodobny. Zawodnik wie, że Manchester United interesuje się nim i sam ma być otwarty na przenosiny. Jednakże transfer miałby odbyć się dopiero w letnim oknie transferowym.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze