psv.nl

Fabrizio Romano: Cody Gakpo może już zimą opuścić PSV

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Fabrizio Romano donosi, że Cody Gakpo już zimą może zmienić barwy klubowe. Dobra forma zawodnika miała zostać dostrzeżona przez kilka topowych klubów, w tym przez Manchester United, który potrzebuje wzmocnień.

Cody Gakpo już latem łączony był z przenosinami do Manchesteru United, lecz ostatecznie jego kosztem do klubu z Old Trafford trafił Antony. Aktualny sezon Holender może zaliczyć do niezwykle udanych, gdyż w samych rozgrywkach klubowych rozegrał 24 spotkania, w których zdobył 12 bramek i 14 asyst.

Dobra forma poskutkowała powołaniem do reprezentacji „Oranje” na Mistrzostwa Świata w Katarze, gdzie młody skrzydłowy ponownie udowodnił swoją wartość. W fazie grupowej w barwach Holandii wystąpił on 3 razy oraz 3-krotnie wpisał się na listę strzelców.

Zdaniem Fabrizio Romano zawodnik ma być obserwowany przez 3-4 kluby, w tym przez Manchester United, który ciągle pozostaje w kontakcie z jego obozem. Pierwotnie planowano sprzedać Gakpo dopiero latem, lecz dobre występy na Mistrzostwach Świata mogą przyśpieszyć jego przenosiny.

Przypomnijmy, że Manchester United aktualnie zmaga się z problemami w formacji ofensywnej. W poprzednim tygodniu z kontraktu zwolniono Cristiano Ronaldo. Marcus Rashford jest w bardzo dobrej formie, lecz Antony, Anthony Martial oraz Jadon Sancho w ostatnich tygodniach zmagali się z urazami lub brakiem formy.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze