manutd.com

“MEN”: sztab szkoleniowy Man Utd optymistycznie zapatruje się na powrót Amada do pierwszego zespołu

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Amad przebywa aktualnie na wypożyczeniu w Sunderlandzie, gdzie w ostatnich 5 spotkaniach zdobył 3 bramki. Zdaniem “Manchester Evening News” sztab szkoleniowy Manchesteru United chce dać szansę skrzydłowemu po powrocie do klubu.

Według doniesień dziennika “Manchester Evening News” sztab szkoleniowy Manchesteru United chce, aby po powrocie do macierzystego klubu Amad ustabilizował swoją pozycję w hierarchii i wywalczył miejsce w zespole seniorskim.

20-latek zdobył trzy gole w ostatnich 5 spotkaniach na zapleczu angielskiej ekstraklasy. Dobrze poinformowane źródła “MEN” twierdzą, że oczekiwało się, że w ciągu 10 spotkań ligowych Amad udowodni swoją wartość. Aktualnie Iworyjczyk ma na swoim koncie 5 meczów w pierwszej jedenastce, w których dobrze zagrał.

W poprzednim sezonie reprezentował on barwy Rangersów w Szkocji i zadebiutował w meczu z Ross County. W swoim debiucie Amad zdobył również swojego pierwszego gola w niebieskiej koszulce. Jednakże kilka dni później został zmieniony już w połowie podczas starcia derbowego z Celtikiem.

Amad dołączył do Sunderlandu za kadencji Alexa Neila, który odszedł do Stoke City. Następnie zespół przejął Tony Mowbray. Amad na debiut od pierwszych minut czekał aż do 4 października. Natomiast swoją bramkę w barwach “Czarnych Kotów” zdobył w przegranym 2:4 starciu z Burnley.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze