manutd.com

Globo: poważny uraz Alexa Tellesa. Koniec mundialu dla lewego defensora?

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Brazylijski portal Globo donosi, że Alex Telles w ostatnim meczu fazy grupowej doznał urazu. Leczenie kontuzji wiązać się ma z operacją, która wyeliminowałaby gracza Manchesteru United z Mistrzostw Świata w Katarze.

29-latek w tym sezonie w ramach wypożyczenie reprezentuje barwy Sevilli, gdzie rozegrał już 19 spotkań. Do tego lewy obrońca asystował przy trzech trafieniach swoich kolegów. Dobra forma zawodnika została dostrzeżona oraz nagrodzona powołaniem do kadry narodowej na Mistrzostwa Świata w Katarze.

Pierwotnie Telles pełnił funkcję zmiennika na tych Mistrzostwach, lecz uraz jego rywala Alexa Sandro poskutkował otrzymaniem szansy od pierwszych minut w meczu z Kamerunem. Spotkanie to było kolejnym zaskoczeniem tego dnia, gdyż w ostatnich minutach Kameruńczycy pokonali silniejszych rywali.

Jednakże w 54. minucie Telles doznał urazu i został zmieniony przez Marquinhosa, który nominalnie jest środkowym defensorem. Według portalu Globo uraz Tellesa jest poważny i wymaga operacji, co wyeliminuje go z Mistrzostw Świata.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze