psv.nl

Cody Gakpo: zdecyduję o przyszłości po zakończeniu mundialu w Katarze

Jakub Sawiński
Zmień rozmiar tekstu:

Nie jest tajemnicą, że celem numer jeden Erika ten Haga na nadchodzące zimowe okienko transferowe jest sprowadzenie napastnika. Najczęściej przymierzany przez media do klubu z Old Trafford jest Cody Gakpo, rodak menedżera. Reprezentant Holandii na łamach telewizji Sky Sports został zapytany o jego klubową przyszłość.

Młody napastnik PSV Eindhoven przeżywa obecnie wielkie dni. Jego reprezentacja podczas Mistrzostw Świata w Katarze kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, notując jedyny remis w meczu przeciwko Ekwadorowi. Gakpo jest znaczącym punktem ekipy Louisa van Gaala, bowiem zapisał swoje nazwisko na liście strzelców już trzy razy.

W związku z fenomenalną formą Holendra nie milkną pytania o jego przyszłość klubową. Gakpo jest łączony z Manchesterem United czy też Realem Madryt. Kiedy więc można się spodziewać decyzji 23-latka?

– Na ten moment w ogóle o tym nie myślę. Jestem bardzo skoncentrowany na mundialu, próbując jak najmocniej wspomóc drużynę w drodze do mistrzowskiego tytułu – przyznał piłkarz w wywiadzie dla Sky Sports.

– Po zakończeniu Mistrzostw Świata zdecyduję o swojej przyszłości. Pozostaję skupiony. Inni piłkarze również nie spekulują na mój temat, co bardzo mi pomaga.

– Przyjechaliśmy do Kataru z celem, jakim jest zdobycie mistrzostwa świata. Wszyscy wierzymy, że stać nas na ciągły progres na przestrzeni turnieju oraz walkę do samego końca. Nasza gra tylko się polepsza. Z meczu na mecz poprawiamy każdy aspekt gry, co jest bardzo dobrym prognostykiem na kolejne decydujące starcia – zakończył Holender.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze