psv.nl

Van Dijk doradza Gakpo. “Manchester United to nie ten sam poziom co Real Madryt”

Tomasz Pasternak
Zmień rozmiar tekstu:

Virgil van Dijk, środkowy obrońca Liverpoolu i reprezentacji Holandii, postanowił publicznie zabrać głos na temat spekulacji wokół Cody’ego Gakpo. Jest coraz bardziej prawdopodobne, że napastnik PSV Eindhoven przeniesie się do jednego z czołowych klubów w Europie już w trakcie zimowego okna transferowego.

Cody Gakpo, który od kilku dobrych miesięcy znajduje się na celowniku menedżera Manchesteru United Erika ten Haga, to jeden z najjaśniejszych punktów kadry narodowej “Oranje” na trwającym mundialu. Mający 23 lat piłkarz zdobył w Katarze już trzy gole i jest jednym z kandydatów do tytułu króla strzelców turnieju.

Zdaniem zagranicznych mediów, zainteresowanie Holendrem wykazują także przedstawiciele Realu Madryt. Zdaniem Virgila van Dijka, reprezentacyjnego kolegi, Gakpo już niebawem stanie przed bardzo ważną dla jego dalszej kariery, decyzją.

– Czy Manchester United i Real Madryt znajdują się na tym samym poziomie? Z całym szacunkiem, ale zupełnie nie – przyznał holenderski defensor, pytany o możliwe opcje transferowe dla Gakpo.

– Zdecydowanie myślę, że czeka go wielki krok w karierze. Czy stanie się to już zimą czy dopiero latem przyszłego roku, czas pokaże. To świetny chłopak, który ciężko pracuje. Jest bardzo utalentowany i jeszcze wiele przed nim. Jesteśmy zachwyceni tym jak dobrze sobie radzi. Oby trwało to jak najdłużej.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze