manutd.com

Man Utd poinformował o zmianach w terminarzu w lutym

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United za pomocą oficjalnych kanałów poinformował o zmianach w terminarzu. Decyzję w sprawie trzech spotkań miała podjąć bezpośrednio Premier League. Mowa o starciach z Leicester City, Brentford oraz Leeds United.

Pierwszy mecz miesiąca, czyli starcie z Crystal Palace na Old Trafford ma odbyć się zgodnie z planem. Pierwszy gwizdek usłyszymy o 16:00 w sobotę, 4 lutego. Jednakże następne starcia z Leeds United, Leicester City oraz Brentford zostały przeniesione ze względu na decyzję Premier League.

Pierwsze derbowe starcie z Leeds United w tym sezonie odbędzie się o 15:00 12 lutego w niedzielę. Spotkanie zostało przeniesione z września, kiedy to w kraju ogłoszono żałobę związaną ze śmiercią ówczesnej królowej Elżbiety II.

Manchester United tydzień później w niedzielę również swoje spotkanie rozegra o 15:00. Tym razem podopieczni Erika ten Haga zmierzą się z Leicester City na Old Trafford. Trzy dni wcześniej „Czerwone Diabły” zagrają w Lidze Europy z Barceloną na wyjeździe.

Jadon Sancho uratował wynik w ostatnim starciu z „Lisami”, lecz od momentu tego pojedynku wiele się zmieniło. Zespół prowadzony przez Rodgersa odbił się od dna i odzyskał formę. Tymczasem wspomniany Sancho pogubił się w ostatnich miesiącach i całą przerwę mundialową spędził na treningach indywidualnych.

Drugie, tym razem domowe starcie z Barceloną w Lidze Europie zostanie rozegrane w czwartek, 23 lutego. Oznacza to, że Premier League musiała przenieść również starcie z Brentofrd z soboty na niedzielę. Pierwszy gwizdek meczu przewidziany jest na 26 lutego o 14:30.

Terminarz w tym miesiącu może jeszcze ulec zmianie, a będzie to zależne od postawy Manchesteru United w Carabo Cup. W czwartej rundzie czeka nas starcie z Burnley. Finał Pucharu Ligi Angielskiej przewidziany jest właśnie na 26 lutego.

Terminarz na luty

Sobota, 4 luty – Crystal Palace (Old Trafford, 16:00)
Niedziela, 12 luty – Leeds United (Wyjazd, 15:00)
Czwartek, 16 luty – Barcelona (Wyjazd, 18:45)
Niedziela, 19 luty – Leicester City (Old Trafford, 15:00)
Czwartek, 23 luty – Barcelona (Old Trafford, 21:00)
Niedziela, 26 luty – Brentford (Old Trafford, 14:30)

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze