FIFA

„Bild”: Liverpool faworytem w wyścigu o zakontraktowanie Jude’a Bellinghama

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dziennikarz Christian Falk z niemieckiego dziennika „Bild” donosi, że łączony z Manchesterem United pomocnik Jude Bellingham może trafić ostatecznie do Liverpoolu. „The Reds” mają być faworytem w wyścigu o zakontraktowanie pomocnika Borussi Dortmund.

Romans Manchesteru United z transferem Jude’a Bellinghama trwa bardzo długo. Pierwsze podejścia klub podejmował po pierwszych sezonach pomocnika w seniorskiej piłce, kiedy reprezentował on barwy Birmingham City. Jednakże ostatecznie wybrał on niemiecki zespół jako następny etap swojej kariery.

Po transferze do Borussi Dortmund zawodnik niesamowicie się rozwinął i swoją wartość pokazał na aktualnie rozgrywanych Mistrzostwach Świata. Wielokrotnie już jako zawodnik niemieckiego zespołu pomocnik łączony był z Manchesterem United, lecz ponownie nic z tego nie wyszło.

Według Christiana Falka z dziennika „Bild” zawodnik może zmienić pracodawców tego lata. Faworytem do wygrania wyścigu o sprowadzenie Jude’a Bellinghama ma być Liverpool. Rozmowy z „The Reds” mają być na bardziej zaawansowanym poziomie niż te prowadzone z Realem Madryt.

Dodatkowo zdecydować może rodzina zawodnika. Rodzina Bellinghama ma preferować transfer do Liverpoolu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze