baodongkhoi.vn

Prezydent PSG o Marcusie Rashfordzie: jest niesamowity, już z nim rozmawialiśmy

, tomasz.makiej Tomasz Makiej
Zmień rozmiar tekstu:

Kontrakt Marcusa Rashforda z Manchesterem United wygasa w czerwcu 2023 roku i nie zabraknie chętnych do zakontraktowania Anglika, jeśli ten nie porozumie się z klubem w sprawie nowej umowy. Na temat zawodnika wypowiedział się prezydent Paris-Saint Germain, Nasser Al-Khelaifi.

Już w poprzednich latach sporo mówiło się, że Marcus Rashford przyciąga uwagę Katarczyków, którzy chcieliby sprowadzić go do Paryża, lecz póki co reprezentant Anglii pozostaje piłkarzem “Czerwonych Diabłów”. Nasser Al-Khelaifi na łamach Sky Sports zasugerował, że mistrzowie Francji podtrzymują ich zainteresowanie zawodnikiem.

– Jest niesamowity. Każdy klub chciałby sprowadzić go za darmo. Nie kryjemy się z tym, że już wcześniej rozmawialiśmy – przyznał prezydent PSG.

– Może tego lata? Dlaczego nie? Jeśli będzie wolnym zawodnikiem, będziemy mogli z nim porozmawiać bezpośrednio, ale nie teraz.

Nie ulega wątpliwości, że Marcus Rashford jest w tym sezonie w bardzo dobrej formie. W 23 występach dla klubu i reprezentacji napastnik zdobył już 11 goli i zaliczył 3 asysty.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze